RWR89S21R0FRS73
MFR.Part #
RWR89S21R0FRS73
JLCPCB Part #
C3549176
Description
-55℃~+250℃ 21Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors