WW1BT250R
MFR.Part #
WW1BT250R
JLCPCB Part #
C2594067
Description
-55℃~+350℃ 1W 250Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS