CB7JB3R90
MFR.Part #
CB7JB3R90
JLCPCB Part #
C2645190
Description
-55℃~+275℃ 3.9Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS