WW1FT210R
MFR.Part #
WW1FT210R
JLCPCB Part #
C2593229
Description
-55℃~+350℃ 1W 210Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS