RSF1FT2R94
MFR.Part #
RSF1FT2R94
JLCPCB Part #
C3390186
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.94Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS