CB7JB91R0
MFR.Part #
CB7JB91R0
JLCPCB Part #
C2645198
Description
-55℃~+275℃ 7W 91Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS