CB7JB8R20
MFR.Part #
CB7JB8R20
JLCPCB Part #
C2645201
Description
-55℃~+275℃ 7W 8.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS