CB7JBR300
MFR.Part #
CB7JBR300
JLCPCB Part #
C2645222
Description
-55℃~+275℃ 300mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS