CB7JB2R70
MFR.Part #
CB7JB2R70
JLCPCB Part #
C3530445
Description
-55℃~+275℃ 2.7Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS