CB7JB51R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB7JB51R0
JLCPCB Part #
C3553830
Package
Plugin,D9.5xL35mm
Description
-55℃~+275℃ 51Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS