CB7JB11R0
MFR.Part #
CB7JB11R0
JLCPCB Part #
C2645314
Description
-55℃~+275℃ 11Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS