RSF5JB16K0
MFR.Part #
RSF5JB16K0
JLCPCB Part #
C7064237
Description
-55℃~+235℃ 16kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS