CB7JB9R10
MFR.Part #
CB7JB9R10
JLCPCB Part #
C2645199
Description
-55℃~+275℃ 7W 9.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS