80MXC5600MEFCSN30X45
MFR.Part #
80MXC5600MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C6469789
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.8A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 45mm 5600uF 80V ±20% Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS