330FKX1600AW3C35X44
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
330FKX1600AW3C35X44
JLCPCB Part #
C365683
Package
Plugin,D35xL44mm
Description
-10%~+20% -20℃~+55℃ 10mm 1600uF 330V 35mm 44mm 500hrs@70℃ 插件,D35xL44mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS