80USC3300MEFCSN22X45
MFR.Part #
80USC3300MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C7045103
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3.25A@120Hz 3000hrs@85℃ 3300uF 45mm 80V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS