400USG330MEFCSN35X25
MFR.Part #
400USG330MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1613077
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.66A@10kHz 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS