80MXC5600MEFCSN35X40
MFR.Part #
80MXC5600MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C3724139
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.8A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 5600uF 80V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS