400MXC68MEFCSN22X25
MFR.Part #
400MXC68MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1600884
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 520mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS