50MXC4700MEFCSN25X35
MFR.Part #
50MXC4700MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1606005
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.43A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS