80MXC4700MEFCSN35X35
MFR.Part #
80MXC4700MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C3722011
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.38A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 4700uF 80V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS