50MXC2700MEFCSN20X35
MFR.Part #
50MXC2700MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1498534
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.73A@120Hz 10mm 20mm 2700uF 3000hrs@105℃ 35mm 50V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS