400LSG4700MEFC77X121
MFR.Part #
400LSG4700MEFC77X121
JLCPCB Part #
C1619782
Package
Bolt,D77xL121mm
Description
-25℃~+105℃ 121mm 16.8A@10kHz 31.4mm 400V 4700uF 5000hrs@105℃ 77mm ±20% 螺栓,D77xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS