80VXG3900MEFC30X45
MFR.Part #
80VXG3900MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1611337
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.94A@120Hz 30mm 3900uF 45mm 5000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS