381LX153M016J032
MFR.Part #
381LX153M016J032
JLCPCB Part #
C3724792
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 16V 25mm 3.2A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS