80MXC1000MEFCSN22X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80MXC1000MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1601210
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.24A@120Hz 1000uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS