50MXG15000MEFCSN30X50
MFR.Part #
50MXG15000MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C1648083
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15000uF 3000hrs@105℃ 30mm 5.4855A@10kHz 50V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS