50YXM22M5X11
MFR.Part #
50YXM22M5X11
JLCPCB Part #
C2839477
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS