80MXG1000MEFCSN20X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80MXG1000MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1498193
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.24A@120Hz 1000uF 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS