380LX392M035H012
MFR.Part #
380LX392M035H012
JLCPCB Part #
C6414322
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.7A@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V 3900uF 95mΩ@120Hz ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS