450VXH180MEFCSN22X40
MFR.Part #
450VXH180MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1498686
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.27A@120Hz 10mm 180uF 22mm 40mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS