6.3YXH5600MEFC12.5X35
MFR.Part #
6.3YXH5600MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C1597656
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.016A@120Hz 20mΩ 35mm 5600uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS