16ZLG470MEFCT810X12.5
MFR.Part #
16ZLG470MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1594456
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 16V 27mΩ 4000hrs@105℃ 470uF 5mm 786.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS