400HXC120MEFCSN22X40
MFR.Part #
400HXC120MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1498688
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 400V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS