25ZLQ2200MEFC12.5X25
MFR.Part #
25ZLQ2200MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1591254
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2200uF 25V 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS