450USC100MEFC20X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450USC100MEFC20X35
JLCPCB Part #
C3724292
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 20mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V 880mA@120Hz ±20% Plugin,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS