450MXK370MPRKSN30X30
MFR.Part #
450MXK370MPRKSN30X30
JLCPCB Part #
C428700
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 370uF 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS