63USC6800MEFCSN35X30
MFR.Part #
63USC6800MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1497850
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 4.41A@120Hz 63V 6800uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS