180MXC1800MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
180MXC1800MEFC30X50
JLCPCB Part #
C3721847
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1800uF 180V 3000hrs@105℃ 30mm 3A@120Hz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS