35ZLG470MEFCT810X20
MFR.Part #
35ZLG470MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1597007
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.199A@120Hz 10mm 14mΩ 20mm 35V 4000hrs@105℃ 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS