400MXK470MEFCSN22X60
MFR.Part #
400MXK470MEFCSN22X60
JLCPCB Part #
C3724380
Package
Plugin,D22xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 400V 470uF 60mm ±20% 插件,D22xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS