63YXG680MEFCGC18X20
MFR.Part #
63YXG680MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1600134
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 20mm 6000hrs@105℃ 63V 680uF 682mA@120Hz 7.5mm 80mΩ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS