63YXH680MEFCGC18X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63YXH680MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599218
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 20mm 63V 680uF 7.5mm 715mA@120Hz 72mΩ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS