10YXH1000MEFCT810X16
MFR.Part #
10YXH1000MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1650187
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.21A@100kHz 1000uF 10V 10mm 16mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS