80ZLH680MEFCGC16X31.5
MFR.Part #
80ZLH680MEFCGC16X31.5
JLCPCB Part #
C1605752
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 31.5mm 680uF 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS