25YXG2200MEFCGC18X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YXG2200MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C5498782
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 20mm 2200uF 25V ±20% Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS