6.3YXG6800MEFCGC18X20
MFR.Part #
6.3YXG6800MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599778
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.002A@120Hz 20mm 26mΩ 6.3V 6000hrs@105℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS