EEU-FC1C332S
MFR.Part #
EEU-FC1C332S
JLCPCB Part #
C4155687
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.117A@120Hz 20mm 3300uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS