63USC6800MEFCSN30X40
MFR.Part #
63USC6800MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1607483
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 4.41A@120Hz 40mm 63V 6800uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS