500LSU4700MNB77X151
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500LSU4700MNB77X151
JLCPCB Part #
C1618803
Package
Bolt,D77xL151mm
Description
-25℃~+85℃ 151mm 19.24A@10kHz 31.4mm 4700uF 5000hrs@85℃ 500V 77mm ±20% 螺栓,D77xL151mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS